Eindigde op

25 jul. 2024 21:43:00

Verkocht naar Zwitserland

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

PEDIGREE

Bakamo de Muze
Darco
Lugano van la Roche
Ocoucha
Fragance de Chalus
Jalisco B
Nifrane
Bora dvan de Leeuw
Skippy II
Galoubet A
Gascogne
Amaretti Z
Amadeus Z
Ramira
Bekijk pedigree

OVER

Deze prachtige 4-jarige ruin met de leuke naam Upsakee is een aanwinst voor je stal. Upsakee is enkele maanden onder het zadel en springt al netjes een trainingssparcour. Hij is super simpel te rijden en is braaf in de omgang. Met de achtergrond van Bamako de Muze en Skippy II is het vanzelfsprekend dat hier voldoende vermogen in zit om later een dikke proef te springen.

INFORMATIE

Geboortedatum 26-04-2020
Geslacht Ruin
Kleur Vos
Studbook BWP
Stokmaat M(±1.65)
BTW 0.00%

Voorwaarden

Aanbieder

Fabrie Fijen Sporthorses

Meer info