Veiling eindigt in
Hongarije
Meld aan om te bieden & veiling te volgen
PEDIGREE
Zirocco Blue VDL
Mr. Blue
Couperus
Acarla
Licorne des Forets
Voltaire
Gekas des Forets
Flair van Schuttershof
Kashmir van Schuttershof
Nabab de Reve
Fines van Kameren
Narcotique Schuttershof
Tenor Manciais
Qerly Chin
OVER
Fantastische fokkerij!!
De prijs pakker van de DHT.
Met deze pedigree zit de winst er nog aan! Splitenz is nooit Rontgelongisch gekeurd.
INFORMATIE
Geboortedatum | 01-05-2022 |
Geslacht | Ruin |
Kleur | Schimmel |
Studbook | KWPN |
Stokmaat | M(±1.60) |
BTW | 0.00% |
Aanbieder