SPLITENZ K

Mijn grootmoeder is Qerly Chin (1.60m spr)
Bekijk de gehele collectie van Dutch Horse Trading, 05 - 07 NOVEMBER 2024

Veiling eindigt in

07/11/2024 20:00:00
Huidig bod 1.750,00

Hongarije

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

PEDIGREE

Zirocco Blue VDL
Mr. Blue
Couperus
Acarla
Licorne des Forets
Voltaire
Gekas des Forets
Flair van Schuttershof
Kashmir van Schuttershof
Nabab de Reve
Fines van Kameren
Narcotique Schuttershof
Tenor Manciais
Qerly Chin
Bekijk pedigree

OVER

Fantastische fokkerij!!

De prijs pakker van de DHT.

Met deze pedigree zit de winst er nog aan! Splitenz is nooit Rontgelongisch gekeurd.

INFORMATIE

Geboortedatum 01-05-2022
Geslacht Ruin
Kleur Schimmel
Studbook KWPN
Stokmaat M(±1.60)
BTW 0.00%

Voorwaarden

DOCUMENTEN

VET CHECK

Splitenz-clinicalreport.pdf

Aanbieder

Van Der Linden Sportpaarden

Meer info