Eindigde op
Meld aan om te bieden & veiling te volgen
PEDIGREE
Umberto van Erpekom
Utah van Erpekom
Landetto
Lakotah
Lista
Samber
Darklady C
Liberty Kievitshof
Dark D'Amour
Bacara
Fleur D'Amour Et03
Iris
Romeo
Linda
OVER
Wat een verschijning is deze prachtige merrie!
Met een galop voor een 10, kwaliteit en kleur; wat wil je nog meer?!!
Voor haar leeftijd is ze misschien nog iets groen, maar ze heeft kwaliteit en instelling genoeg!
Ze heeft nu enkele keren op concours (1.00 meter niveau) gelopen en ze laat met springen elke keer weer een fijn gevoel achter bij ruiter en toeschouwer!!
Dressuurmatig maakt ze heel simpel de wissel, ze denkt mee in het parcours en landt goed.
Afgelopen donderdag is ze bij de tandarts geweest.
INFORMATIE
Geboortedatum | 05-05-2016 |
Geslacht | Merrie |
Kleur | Bont |
Studbook | SBS |
Stokmaat | M |
BTW | 21.00% |
Aanbieder