Eindigde op

24 nov. 2022 21:59:00

Verkocht naar Oostenrijk

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

PEDIGREE

Fürstenbal
Fürst Heinrich
Florestan I
Dawina
Maradonna
Donnerhall
Marella
Gyria S
Vivaldi
Krack C
Renate-Utopia
Uyria S
Burggraaf
Evita
Bekijk pedigree

OVER

Deze prachtige merrie is echt iets speciaals!!
Een combinatie van s’werelds beste dressuur hengsten, Fürstenball en Vivaldi. Met haar fantastische beweging en bijzonder mooie uitstraling is ‘Pyria’ het complete plaatje om jou toekomstige top kwaliteit dressuur paard te worden!!

Pyria komt recht uit de opfok maar heeft een vriendelijk en betrouwbaar karakter. Ze is niet snel onder de indruk en is klaar om aan het werk te gaan!

INFORMATIE

Geboortedatum 01-01-2020
Geslacht Merrie
Kleur Donker bruin
Studbook KWPN
Stokmaat L
BTW 0.00%

Voorwaarden

Aanbieder

Fabrie Fijen Sporthorses

Meer info